Czekoladki dla firm, prezenty dla pracowników - Chocolito | chocolito
Vinaora Nivo Slider

DLA FIRM

Święta Bożego Narodzenia to czas przepełniony magią, radością i pięknem. To także czas spełniania marzeń i okazywania sobie miłości. Specjalnie na tą okazję przygotowaliśmy wyjątkowe podarunki. Sprawcie Państwo swoim klientom lub pracownikom słodką niespodziankę i zamówcie wyjątkowe czekoladki w naszym sklepie. Jest to doskonały sposób aby wzmocnić przywiązanie zarówno tych pierwszych, jak i drugich do Państwa firmy.

Kupując prezenty w naszym sklepie możecie być Państwo pewni, że Wasza działalność będzie się kojarzyła z wszystkim co najlepsze, czyli tym co zawierają w sobie słodkie upominki spod znaku Chocolito.

Oferta na Boże Narodzenie

Oferta na Boże Narodzenie

Oferta na Boże Narodzenie

Oferta na Boże Narodzenie

 Dbamy, aby każdy nasz produkt godnie reprezentował Państwa firmę.

Kliknij i pobierz nasz katalog

 

Ważne informacje

Wyszczególniliśmy dla Państwa wszystkie najważniejsze informacje, dzięki którym współpraca z nami jest szybka i przyjemna:

  1. Jednorazowy rabat 50% na próbki – szkatułka z logo (prosimy o kontakt z działem obsługo klienta: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. )
  2. Personalizacja – przygotujemy upominki w taki sposób, aby kojarzyły się z Twoja marką.
  3. Wizualizacja GRATIS!
  4. Krótki czas realizacji zamówienia i poczucie absolutnego bezpieczeństwa.
  5. Łatwe i szybkie zamówienia telefoniczne lub emailowe!
  6. Przy większych zamówieniach możliwość negocjacji cenowych! (prosimy o kontakt z działem obsługo klienta: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. )
  7. Faktura VAT
  8. Krótkie terminy realizacji!
  9. Zawsze świeże i smaczne czekoladki
  10. W Okresie letnim wkłady chłodzące GRATIS!