O nas - Chocolito | chocolito
Vinaora Nivo Slider

O nas

logobt

Idea

Firma Chocolito powstała z pasji do czekolady, piękna i dobrego smaku, a słodkie prezenty łączą w sobie wszystkie te cechy… Wiemy, jak ważny jest wybór właściwego prezentu na specjalną okazję czy dla wyjątkowej osoby i z myślą o tym tworzymy nasze czekoladowe upominki. Są niepowtarzalne i oryginalne, idealne dla każdego, kogo chcemy wyróżnić i sprawić, by na długo zapamiętał słodką chwilę.

Tradycja

Zaczęliśmy... jeszcze w poprzednim wieku od artykułów spożywczych, otwierając w 1990 roku jeden z pierwszych sklepów w Ostrowie Wielkopolskim. Od początku stawialiśmy na jakość, obsługę i atrakcyjną ofertę, co zaowocowało szerokim gronem stałych klientów, przyjeżdżających po nasze produkty nawet z odległych miast. Kilka lat temu postanowiliśmy skupić się wyłącznie na czekoladowych upominkach, które szybko i wygodnie można zakupić również przez nasz sklep internetowy „Chocolito”.

Oferta

Praliny, rozmaite lizaki i figurki z czekolady… znajdziesz u nas czekoladowe upominki w różnych kształtach i na każą okazję. Oferujemy ponad 300 rodzajów słodkich prezentów, które wytwarzane są z największą precyzją i z czekolady najwyższej jakości. Wyjątkowy prezent z czekolady wymaga odpowiedniego podania, dlatego pralinki pakowane są w eleganckie, kartoniki puszki czy szkatułki. Możemy wygrawerować na nich życzenia na specjalne okazje, podziękowania, fotografię czy dołączyć bilecik z indywidualnym tekstem. Ponadto wszystkie praliny wykonywane są ręcznie, podobnie jak zdobienia na pozostałych czekoladowych upominkach. Ręczna praca jest bowiem gwarancją wysokiej jakości słodkich prezentów i ich niepowtarzalności.

Dlaczego warto wybrać nasze prezenty z czekolady?

  •  Precyzja wykonania – dbamy o każdy szczegół czekoladowych upominków
  • Gwarancja świeżości – produkcja pralin odbywa się na bieżąco i w ilościach, na które jest aktualnie zapotrzebowanie
  • Szeroka oferta – proponujemy prezenty z czekolady dla każdego i na rozmaite okazje
  • Najwyższa jakość – czekoladowe upominki wykonujemy tyko z produktów sprawdzonej jakości
  • Atrakcyjna cena – olbrzymi wybór naszych produktów idzie w parze z wyborem cenowym; oferujemy prezenty z czekolady „na każdą kieszeń” 
  • Wyjątkowy smak – stawiamy nie tylko na wygląd naszych prezentów z czekolady, ale również na ich niepowtarzalny smak, którego osiągnięcie jest naszą słodką tajemnicą